Artı Servis Avantajları

Artı Servis Avantajları
HASARSIZLIK KORUMA

Sigortalının kusurlu olduğu (Hasarsızlığı etkileyen) ve Orient Artı Servis noktalarında onarılan hasarda, poliçenin Orient Sigorta dan yenilenmesi durumunda hasarsızlık indirimi korunacaktır. Sigortalının mevcut poliçesi üzerinde hasarsızlık indirimi yoksa (yani 0. Kademeden tanzim edilmiş ise) yenileme poliçesinde 1. Kademe hasarsızlık indirimi uygulanacaktır. Poliçe üzerinde 1. kademe ve üzerinde hasarsızlık indirimi varsa hasarsızlık indirimi bozulmadan aynı kademeden yenilenecektir. Bu uygulama her hâlükârda poliçe süresi boyunca bir hasarla sınırlıdır.

İKAME ARAÇ

Aracın onarım onayının verildiği günden itibaren hasar onarım süresince sigortalıya sınırsız ikame araç temin edilecektir.

2 YIL GARANTİ HİZMET

Hizmet kalitesinden ödün verilmeden gerçekleştirilen onarım işlemlerinde, Orient Artı Servis kapsamında geçerli olmak üzere yapılan tüm işlemler için 2 yıl işçilik + parça garantisi verilecektir.

VALE HİZMETİ

Sigorta kapsamında oluşabilecek bir hasar durumunda Sigortalının talep etmesi halinde vale hizmeti verilecektir. (Aracın sigortalıdan alınıp onarım sonrası sigortalıya teslim edilmesi) araçlara ücretsiz ozon ile dezenfeksiyon uygulaması yapılacaktır.

ONARIM KALİTESİ

Son teknoloji ekipmanları ile fabrika ve üretim standartlarında orjinal parça ile doğru maliyet ve doğru onarım sağlanacaktır.