Kullanım Şartları ve Gizlilik Sözleşmesi

Kullanım Şartları ve Gizlilik Sözleşmesi

Orient Sigorta A.Ş. olarak web sitemizde şirketimize, ana hissedarımız olan Orient PJSC şirketine Al Futtaim Grubu’na ilişkin bilgilendirme, ürün, hizmet ve şirketimizle ilgili bilgilendirme ve tanıtım, belirli ürünler için taklif ve satış yapılabilmektedir. Bu web sitesinin telif hakları Orient Sigorta A.Ş.’ye aittir.

Web sitemizde bulunan ve tüm fikri hakları Orient Sigorta A.Ş. ’ye ait olan belge, görsel, içerik, dosya, film, algoritma, veri tabanı, yazılım kodu ve patent gibi materyallerin önceden izin almaksızın tamamın veya bir kısmının kopyalanmayacağı, değiştirilmeyeceği, yayınlanmayacağı ve başka bir işleme tabii tutulmayacağı web sitemizi ziyaret kullanıcı tarafından taahhüt edilir.

Şirketimizin aldığı yüksek seviyeli önlemler ile web sitemiz üzerinden girilen bilgiler web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar tarafından görüntülenemeyecektir.

Kullanıcı; Web Sitemizin kullanımı ile ilgili Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı, tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, kötüleyici veya başka birinin gizlilik haklarını ihlal edebilecek şekilde veya diğer herhangi bir biçimde Kullanıcı'nın hukuki ve cezai sorumluluğunu gerektiren hiçbir mesaj, bilgi, veri, metin, yazılım, imaj ve/veya benzeri herhangi bir materyali iletmeyeceğini, kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla şirketimiz sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Orient Sigorta A.Ş.’nın web sitesinin kullanımından kaynaklanan maddi ve/veya manevi zararlardan ve/veya diğer her türlü taleplerden doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir.

İşbu Sözleşme'nin uygulanmasında, yorumlanmasında ve hükümleri dahilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetiminde Türk Hukuku uygulanacaktır. İşbu Kullanıcı Sözleşmesi'nden doğan veya doğabilecek her türlü ihtilaf halinde, İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.