Covid-19 Çalışma Koşulları Bilgilendirme

Değerli İş Ortaklarımız,
Dünya Sağlık Örgütü tarafından artık Pandemi ilan edilmiş olan Covid-19 hakkındaki son gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

Virüsün tüm Dünya’da olduğu gibi maalesef ülkemizde de yayılması sürerken, belirsizlikler ve sürekli değişken durumlar gözlenmesi muhtemeldir. Bizler Orient Sigorta Ailesi olarak, çalışanlarımızın korunması amacıyla gerekli olan ve bilinen her önlemi almaya çalışıyoruz.

Bu nedenle, uzaktan çalışma kabiliyetlerimizin geliştirilmesi çalışmalarımıza da hız verdik ve bu durumu gerektirecek koşulların oluşması halinde, teknolojik kabiliyetlerimizin iş sürekliliğimiz için gerekli olan tüm süreçlerin tam yeterlilikle işlerliğinin sağlanması konusunda test çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bağlı bulunduğumuz Orient Grubu’nda ise konuya ilişkin çalışmaların koordinasyonunu sağlamak üzere doğrudan Grup Başkanımıza raporlayan bir kriz görev ekibi oluşturulmuştur.

Olayların gelişimi doğrultusunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz ve gerek telefonlarımız gerekse e-mailler vasıtasıyla sürekli ve kesintisiz erişilebilir durumda olacağız.

Bu zor zamanların üstesinden hep birlikte geleceğiz.

Sağlıklı günler dileriz.
Genel Müdür
Beşir Alper Karayazgan